FAQ*

#keramikasvarc

Pokiaľ je tovar skladom, odosielam balík do 3 pracovných dní od uhradenej objednávky a ostatné je už na kuriérovi :-). Ak konkrétny tovar nie je na sklade, tak zvyčajne jeho výroba trvá od 3 do 4 týždňov. Avšak taktiež záleží aj od množstva objednávok, vtedy výroba môže trvať ešte o niečo viac.
..Keramika musi dokonalé vyschnúť a prejsť výpalom až dvakrát.
Svoju keramiku balím veľmi dôkladne ale žiaľ môže sa to stať. V takom prípade je tovar možné reklamovať najneskôr do 2 pracovných dní odkedy ste ho prevzali od prepravcu. Pri preberaní tovaru ste povinní skontrolovať neporušenosť obalu a v prípade akýchkoľvek závad to bezodkladne oznámiť priamo kuriérovi. Ak zistíte, že je tovar poškodený až pri rozbalení balíka začnite tým, že odfotíte balík a vnútri balíka poškodený tovar. Fotografie mi pošlite na môj email kontakt@martinasvarc.sk a do predmetu uveďte, že ide o reklamáciu. Následne kontaktujem prepravcu a nehodu vyreklamujem. Váš tovar vám opäť pošlem <3.
Áno všetky glazúry sú certifikované, zdraviu nezávadné a vhodné na bežné používanie.
Áno, keramiku vyrábam z kameniny a ide o vysoko slinutý črep, ktorý je len veľmi málo nasiakavy vodou. Odporúčam používať program na poháre a bežný riad, žiadne príliš dlhé a s vysokou teplotou, avšak umývanie keramiky v umývačke skracuje jej životnosť. Starajte sa o ňu s láskou :-).
Sú kamaráti, keramiku môžete použiť aj v mikrovlnnej rúre a nič sa vám ani keramike nestane. 
Nepopálite sa, naopak príjemne vás zahreje :-). Steny hrnčeka sú primerané a na dotyk môžete cítiť prírodný charakter, ktorý si obľúbite už hneď pri prvom stretnutí. 
V prípade, že ste väčší subjekt napr. kaviareň, hľadáte produkt na mieru a máte záujem o niečo osobité, čo ste nenašli v mojom internetovom obchode, napíšte mi pomocou kontaktného formulára a môžeme sa o tom porozprávať. Rada by som však zdôraznila, že rozsah úžitkovej keramiky, ktorej sa venujem mám precízne vyselektovaný a individuálne kusy nevyrábam.